NARODOWA NOWENNA

ZA WSTAWIENNICTWEM
JANA PAWŁA II

 

 

Złóż swoją intencję


  Zgoda (dobrowolna, ale konieczna, aby skorzystać z formularza zgłoszenia intencji):

  WOTUM 1920

  Człowiek potrzebuje modlitwy. Zawsze, ale szczególnie w momentach, które go przerastają. Pada na kolana, chwyta różaniec, prosi, dziękuje, uwielbia. A przecież Jezus zostawił nam słowa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich. (Mt 18, 19-20).

  Będziemy prosić z Tobą i za Tobą. We wspólnocie, podczas Mszy Świętej, powierzać Twoje intencje, które nam zostawisz.

  18 maja 2020 roku będziemy świętować 100. rocznicę urodzin papieża-Polaka Jana Pawła II. Z tej okazji rozpoczynamy Narodową Nowennę do Jana Pawła II w intencji polskich rodzin i naszej Ojczyzny

  Każdego 18 dnia miesiąca w powstającym Sanktuarium Jana Pawła II w Radzyminie modlimy się za nasze małe rodziny oraz za naszą dużą rodzinę – Polskę. Chcemy tą modlitwą objąć także Ciebie. Wystarczy, że złożysz swoją intencję, wypełniając formularz powyżej.

  Święty Jan Paweł II jest patronem rodziny. Wielokrotnie stawał w jej obronie, był strażnikiem tradycyjnej rodziny, zawsze miał dla każdego dobre słowo. Przed jego relikwiami chcemy prosić Boga o umacnianie polskich rodzin, a także o jedność narodu polskiego.

  Jednocz się z nami w tej modlitwie. Oplećmy modlitwą całą Polskę!

  Święty Janie Pawle II, wstawiaj się za małżonkami i ich rodzinami, aby były wspólnotami życia i miłości. Niech ich miłość umacniana łaską sakramentu małżeństwa będzie mocniejsza od wszelkich przeżywanych słabości i kryzysów. Wstawiaj się za młodym pokoleniem, aby znajdowało w rodzinach mocne oparcie dla swego człowieczeństwa i jego rozwoju w prawdzie i miłości. Święty Janie Pawle II, strzeż nasze rodziny i pozwól im doświadczać w codziennym życiu „pięknej miłości”, w której obecna jest moc Chrystusa – Odkupiciela człowieka i Zbawiciela świata. Amen.

  DOŁĄCZ DO NARODOWEJ NOWENNY DO JANA PAWŁA II

  ks. Krzysztof Ziółkowski
  Kustosz Sanktuarium Jana Pawła II w Radzyminie

  W Radzyminie budujemy Sanktuarium Jana Pawła II. To szczególne miejsce wielkiego polskiego zwycięstwa w Bitwie Warszawskiej 1920 roku, zwanej Cudem nad Wisłą. Radzymińska świątynia jest wotum wdzięczności polskiego narodu za obronę polskiej niepodległości oraz za pontyfikat Jana Pawła II. Chcesz wiedzieć więcej?

  Zapraszamy także Ciebie! www.wotum1920.pl

   

  Kontakt

  Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, albo po prostu masz potrzebę do nas napisać, to to jest właśnie miejsce dla Ciebie. Przyślij swoją wiadomość (możesz także skorzystać z formularza dostępnego na: www.wotum1920.pl/kontakt ), a my odpowiemy najszybciej jak to tylko będzie możliwe.

   

  Adres

  Parafia św. Jana Pawła II
  ul. Słowackiego 58, Radzymin 

  telefon

  tel. do kancelarii: 530 240 650
  tel. do ks. proboszcza: 883 132 883