Wsparcie regularne

Dołącz do regularnych Darczyńców Wotum1920

Sanktuarium Jana Pawła II w Radzyminie to nasze wotum wdzięczności za polskie zwycięstwo w Bitwie Warszawskiej oraz za wielkiego Polaka – Jana Pawła II.

Sanktuarium Jana Pawła II w Radzyminie to nasze wotum wdzięczności za polskie zwycięstwo w Bitwie Warszawskiej oraz za wielkiego Polaka – Jana Pawła II.

Budowa trwa od 2010 roku. Z pomocą Bożą i wsparciem Ofiarodawców, zbudowaliśmy bryłę kościoła, a ostatnim postawionym elementem jest 50-metrowa wieża, która jest drogowskazem dla wszystkich potrzebujących wsparcia za wstawiennictwem Naszego Papieża.

Nadszedł moment na wykończenie świątyni. Czasu mamy coraz mniej, bo naszym pragnieniem jest poświęcenie kościoła w 2020 roku – roku, w którym świętować będziemy setne urodziny Karola Wojtyły oraz stulecie Bitwy Warszawskiej.

Dlatego na tym ostatnim, ale kluczowym, etapie budowy zapraszamy Cię do stałego wspierania Wotum1920. Dzięki Twoim comiesięcznym wpłatom będziemy mogli rozplanować prace wykończeniowe Sanktuarium, a to da nam pewność, że zdążymy na obchody w 2020 roku.

Wiara i patriotyzm łączą tych, którzy pragną podziękować Polakom broniącym naszej niepodległości – tym walczącym w 1920 roku w Bitwie Warszawskiej oraz Janowi Pawłowi II, wiernemu synowi polskiej ziemi.

Zbuduj z nami Sanktuarium Jana Pawła II jako wotum wdzięczności za Cud nad Wisłą!

Wypełnij  formularz – dzięki temu będziemy mogli Cię na bieżąco informować o postępach prac. Otrzymasz od nas także modlitwy oraz zaproszenie na uroczystości obchodów 100-lecia urodzin Jana Pawła II oraz 100-lecie zwycięstwa w Bitwie Warszawskiej.

Dzięki Twojemu regularnemu wsparciu pamięć o bohaterach Bitwy Warszawskiej oraz o wielkim Polaku – Janie Pawle II, będzie wciąż żywa wśród polskiego narodu. Dziękuję i pamiętam w modlitwie!

ksiądz Krzysztof Ziółkowski
Kustosz Sanktuarium Jana Pawła II w Radzyminie

 

Cud nad Wisłą

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Bitwie Warszawskiej zwanej Cudem nad Wisłą, kliknij poniżej:

CUD NAD WISŁĄ

Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, albo po prostu masz potrzebę do nas napisać, to to jest właśnie miejsce dla Ciebie. Wpisz w poniższym formularzu swoją wiadomość, a my odpowiemy najszybciej jak to tylko będzie możliwe.

Adres

Parafia św. Jana Pawła II
ul. Słowackiego 58, Radzymin 

telefon

tel. do kancelarii: 530 240 650
tel. do ks. proboszcza: 883 132 883